151
Share on facebook
JAGA
Alar Roop

Sündisin Valgas 1979 aasta 24 märtsil. Olen lõpetanud Hargla põhikooli, seejärel Valga Gümnaasiumi ning omandanud Sisekaitseakadeemias diplomi ja läbinud magistriõppe siseturvalisuse valdkonnas. Olen vabaabielus ja mul on kaks tütart. Töötan alates 2001 aastast Päästeametis ja olen selle aja jooksul täitnud erinevaid töökohustusi, hetkel töötan hädaolukorraks valmisoleku osakonna nõunikuna.

Kokku olen kandideerinud neljadel kohaliku omavalituse valmistel ja aastatel 2013-2017 olin Valga linnavalituse liige. Olen ka Eesti Punase Risti Valgamaa Seltsi pikaaegne juhatuse liige ja kaitseliitlane. Põlise valgalasena tunnen Valga olusid väga hästi ja olen siinse eluga igati kursis.

Kuna minu eriala on seotus turvalisuse valdkonnaga, on mulle kõige südamelähedasemad teemad seotud turvalisega. Pean oluliseks, et Valga vallas oleks turvaline elada ja meie ümber olev saaks muudetud võimalikult turvaliseks, nii vallaelanike kodudes kui ka välises elukeskkonnas. Juhindun oma tegutsemises alati riigimehelikust käitumisest ja tõekspidamistest, et anda Valga valla arengusse võimalikult suur panus.