149
Share on facebook
JAGA
Ester Peterson

Olen 49-aastane põline Valga elanik ja kahe lapse ema. Töötan kindlustusmaaklerina ja tegutsen ka eraettevõtjana. Olen Valga valla rahanduskomisjoni liige.

Pärast Valga 1. Keskkooli lõpetamist omandasin Eesti Põllumajandusülikoolis ökonoomika ja ettevõtluse eriala, hiljem ka Tartu Ülikoolis õigusteaduse eriala. Lisaks olen läbinud Tartu Ülikooli majandusteaduskonnas ärijuhtimise intensiivkursuse täiendõppe ja oman Tallinna Tehnikaülikooli andmekaitsespetsialisti (DPO) sertifikaati. Peamiselt olen ennast teostanud erasektoris finants- ja kindlustusalal. Leian, et minu mitmekesised töökogemused ja haridustee on avardanud minu silmaringi paljudes erinevates valdkondades.

Minu suurimaks hobiks on sport. Väärtustan haridust ja soovin, et haridusvõimalused Valga vallas areneksid ja avarduksid ning siinsed lapsed saaksid meie valla koolidest hea hariduse ja teadmised, mis neile edaspidises elus kasuks tulevad. Soovin, et Valga valla haridusasutustes toimuks kooli ja kodu vahel tihe koostöö, rikastades kõiki osapooli ning kogukonda.

Loodan, et oma panusega saan aidata muuta Valga valla kohaks, kus inimesed tahavad elada, kuhu tahetakse elama tulla ega mõelda siit lahkumisele.