136
Share on facebook
JAGA
Jelena Jallai

Olen põline Valga elanik ja töötan viimased 27 aastat AS Valga Haigla radioloogiatehnikuna ning viimased 6 aastat ka meditsiiniõena õendushooldusosakonnas. Lisaks igapäevasele meedikutööle aitan ka väljaspool haiglat abi vajavaid inimesi osutades neile koduõenduse teenust.

Viimased 8 aastat olen Valga vallavolikogu liige ja oman seetõttu head pilti, kuidas volikogutöö käib. Alates selle aasta maist määrati mind ka Valga Haigla nõukogusse, kus panustan sellesse, mis mulle on kõige hingelähedasem. Valga patrioodina seisan meile olulise haigla ja tervishoiuteenuse säilimise ja toimimise eest, see on kindlasti kõige suurem eesmärk. Kuna olen ka poole oma elust pühendanud vanurite aitamisele, siis kindlasti soovin ka edendada tööd seenioritega, muuhulgas selleks noori kaasates.

Volikogusse kandideerin sellepärast, et üks inimene ei suuda põldu harida, selleks on vaja meeskonda. Tahan olla selle meeskonna liige ja anda oma panuse meie Valga valla edendamisse. Positiivne mõtlemine tugevdab immuunsüsteemi. Meie Valga 2.1 valimisliidu meeskonnas tugevdame oma Valga valda. Tugevdage oma immuunsust koos meiega.