152
Share on facebook
JAGA
Meelis Kuivits

Olen Valga valla elanik, abielus ning kahe lapse isa. Ametilt olen jalgpalliklubi Valga FC Warrior treener ja selle juhatuse liige. Pärast keskkooli lõpetamist teenisin aega Sisekaitse Operatiivrügemendis, millele järgnevalt töötasin FC Flora Kehtna Jalgpallikoolis. Lisaks treenerina töötamisele olen olnud 3 aastat Valga Jaanikese koolis kehalise kasvatuse õpetaja. Hetkel olen täielikult pühendunud sellele, mis mind kõige rohkem motiveerib- treeneritööle.

Kuulun erakonda Isamaa. Pean tähtsaks perekonda ja seda, et kõik, kes soovivad tööd teha, selle ka leiaksid. Mugavuspagulaste, fiktiivselt sisse kirjutatud ja tööd mitte tegevate isikute toetamist ma mõistlikuks ei pea. Leian, et toetama peaks neid, kes on mingil põhjusel tööst ilma jäänud, mitte neid kellele ükski töö ei sobi.

Valgas võiks minu hinnangul olla rohkem võimalusi noortele peredele. Tähtsaks pean ka Priimetsa kooli spordisaali ehitust ja Valga jalgpallihalli planeeritud ehitust. Erinevate huvialaringide ja spordiklubide treeningud peaksid olema kättesaadavad kõikidele lastele.