141
Share on facebook
JAGA
Viljar Schmidt

Olen sündinud Valga linnas 1976. aastal. Kaheksa aastat käisin koolis Valga valges majas ja 1994. aastal lõpetasin Valga Keskkooli. Pärast Eesti Riigikaitse Akadeemia lõpetamist 1998. aastal asusin tööle Valgamaa Päästeteenistusse ja päästealale olen jäänud tänaseni, töötades Lõuna päästekeskuse ohutusjärelevalve büroo juhatajana. Olen kahe tütre isa. Vabal ajal meeldib väga sõita jalgrattaga ja kuulata muusikat. Aastatega olen suutnud koguda arvestatava muusikakogu, millest suurema osa moodustavad kassetid. Hobideks on ajalugu ja mälumäng.

Alates 2005. aastat olen aktiivselt osalenud kohaliku omavalitsuse tegevustes, olles eelneva nelja volikogu liige. Volikogu liikmena soovin jätkuvalt anda endast parima kodukandile kasulike otsuste langetamisel, olla avatud erinevatele ettepanekutele, töötades ise kaasa tulemuste saavutamiseks. Valga valla prioriteediks on haridus, töökohad ja hea tasakaalustatud elukeskkond linna ja maapiirkondade vahel. Seisan Valga valla avatud juhtimise põhimõtete eest, et nõukogude, juhatuste ja muudele ametikohtadele määratud inimesed teavad, mida neilt oodatakse ja nõutakse.

Volikokku valitud kandidaatidel tuleb panustada oma aega ja teadmisi õigete otsuste tegemiseks. Parimad tulemused saavutatakse koostöös ja stabiilselt toimiva vallavalitsusega. Volikogu peab olema avatud ja edasipüüdlik esinduskogu, kus võetakse vastu õiglasi ja julgeid otsuseid.