Vähekindlustatud inimesed vajavad hoolt

Kindlasti on paljud meist vähemalt korra mõelnud, mida me saaksime teha, et muuta oma kodukant paremaks kohaks? Kuidas astuda see esimene samm?

Kõik algab ikkagi meist endist. Üks väikene heategu võib muuta kellegi elu. Aidake teisi oma parimate võimaluste piires.

Hoolitseme vähekindlustatud inimeste eest. Pole saladus, et meie ümber on inimesi, kellel pole söögi ostmiseks raha. Samas on peresid, kes viskavad kõlblikku toitu minema. Juba mitmeid aastaid olen oma südameasjaks võtnud võrdsete võimaluste loomise ja abi kättesaadavuse kõigile inimestele. Selle eesmärgi nimel hoian koos oma meeskonnaga töös Valga Toidupanka ja MTÜ Valga Abikeskust ja selle töö tulemusena on paljude elu läinud paremaks.
Armastada mitte ainult lähedasi, vaid kogukonda tervikuna. Soovin, et meil kõigil oleks siin hea just nüüd ja praegu. Oleme sallivamad teiste suhtes – me kõik oleme inimesed.

Olgem eakate vastu tähelepanelikumad ja lugupidavad. Nemad elasid siin enne meid, ning enamik neist on teinud ühiskonna heaks seda, mida me pole veel suutnud teha ja võib-olla ka ei oska mitte kunagi. Oluline on seda kogemust omaks võtta ja mõista, kuidas on jõutud tänasesse, olla tänulik.

Kaasaegses maailmas saame olla tugevad ainult kõik koos ühtse kogukonnana, kus oluline on iga liige. Seega, tule valima, sest sinust endast sõltub kõik.

Share on facebook
Facebook