President Kersti Kaljulaid kohtus Kadriorus Kaitseliidu möödunud aasta tublimatega, kelle seas oli ka aasta noorkotkas Artur Köller

Aasta noorkotka tiitli kuulutasid Kodutütarde ja Noorte Kotkaste peavanemad välja eelmise aasta lõpus ning aasta noorkotka tiitli pälvis on Artur Köller Valgamaa malevast. Meil on hea meel, et Artur on samuti meie valimisliidu liige ning panustab oluliselt noorte- ja turvalisuse küsimustes.

President Kersti Kaljulaiu sõnul oli septembri alguses toimunud kohtumine möödunud aasta tublimatega väga tore ning tegemist on särasilmse ja pealehakkamist täis seltskonnaga, kes väga ilusti iseloomustavad nii Kaitseliidu enda kui ka Eesti erinevate piirkondade mitmepalgelisust.

Kutsutute seas olevad inimesed ei anna oma tubli panust mitte ainult sõjalisse riigikaitsesse, vaid meie kõigi julgeolekusse ja turvatundesse laiemalt – olgu selleks siis kohalike omavalitsuste toetamine kriiside korral või lihtsalt maapiirkondades meie noortele huvitegevuse tagamine.

Soovime Arturile edu ja kordaminekuid tulevikuks ning oleme uhked, et meiega on niivõrd aktiivsed ja teotahtelised inimesed, kes hindavad Eesti riiki kõrgelt ja mitte ainult sõnades.

Share on facebook
Facebook