Valga 2.1 valimisliit esitas oma kandidaatide nimekirja

Valga 2.1 valimisliit esitas täna Valga valla valimiskomisjonile registreerimiseks 27-liikmelise kandidaatide nimekirja.

Meie meeskonnas on inimesed, kelle ühiseks huviks on Valga valla taaselustamine, majandusareng, elukeskkonna turvalisus ja avatud valitsemisstiil.

Oleme veendunud, et kõik Valga valla inimesed vajavad nende jaoks olulisi otsuseid tegema inimesi, kes on valmis kõvasti tööd tegema, küsima raskeid küsimusi ja leidma tarku lahendusi. Usume, et oleme selleks võimelised: meie nimekiri koosneb kandidaatidest, kellel on tugev taust nii omavalitsuste juhtimisel, kolmandas sektoris kui ka ettevõtluses. Valga 2.1 valimisliidu meeskond on valmis otsima probleemidele uudseid lahendusi ja tegema koostööd erinevate huvidega inimestega. Meil on selleks energiat, oskusi ja sihikindlust. Töötame tõhusalt koos elanike, ettevõtete ja teiste volikogu liikmetega, et luua selline Valga vald, mida saab uhkusega koduks kutsuda.

Selle elluviimiseks vajame 17. oktoobril Teie toetust ja lubame, et käitume väärikalt sõltumata sellest, missugune saab olema tulemus. Valga vajab küll äratust, kuid on meie kõigi kodu!

Kampaania kohta lisateabe saamiseks külastage: www.valga21.ee/programm

 Kandidaadi ees- ja perekonnanimi
1.Monika Rogenbaum
2.Andres Illak
3.Jelena Jallai
4.Kaupo Kutsar
5.Marju Rebane
6.Meeli Tuubel
7.Rasmus Onkel
8.Viljar Schmidt
9.Karl Kristjan Kajak
10.Vladimir Baranov
11.Sirje Sillamägi-Tamm
12.Marek Käis
13.Jaanika Põder
14.Rudo Lilleleht
15.Aigar Hanimägi
16.Ester Peterson
17.Artur Köller
18.Alar Roop
19.Meelis Kuivits
20.Liilia Rätsep
21.Olev Kaasik
22.Silja Niklus
23.Viktor Haljaste
24.Viljar Savi
25.Riina Possul
26.Cristo Kahro
27.Teresa Sale
Share on facebook
Facebook